Про нас

Проект будівництва Південно-Української вітроелектростанції (ПУВЕС)

ТОВ «Південно-Українська Вітроелектростанція» (ТОВ «ПУВЕС») є власником проекту та зареєстровано в Україні. Власником ТОВ «ПУВЕС» є компанія Ukr Wind Investments Limited (UWIL), зареєстрована в Кіпрі. Компанією UWIL володіє Девід Льюіс (Великобританія), родини Ходсона Торнбера (Великобританія/США) і Льва Дульнева (США) та партнери.

UWIL та її попередник УіндЕнерго активно працюють в галузі вітроенергетики в Україні з 1992 року. Ми побудували сім вітроелектростанцій: Сиваська 1, Новоазовська і п’ять вітроелектростанцій в Криму, загальною потужністю 96,5 МВт. Ці електростанції оснащені 815 вітровими електричними установками потужністю 100 кВт і 600 кВт, виготовленими в Україні на колишніх оборонних заводах, та двома пілотними установками Toshiba одиничною потужністю 2,0 МВт.

Після впровадження зеленого тарифу в 2009 році ми розробили та продали проект вітрової електростанції потужністю 250 МВт у Західному Криму.

Після вторгнення Росії в Крим у 2014 році ми почали розробку нашого другого проекту за зеленим тарифом у Миколаєві. Це – Південно-Українська вітроелектростанція потужністю 300 МВт, розташована в межах Куцурубської об’єднаної територіальної громади. Ми очікуємо, що будівництво розпочнеться у 2020 році та завершиться у 2022 році. У повному обсязі інвестиції в ПУВЕС становитимуть 450 мільйонів євро, створюючи 1200 робочих місць під час будівництва.

ТОВ «ПУВЕС» працює у співпраці з громадою навколо свого будівельного майданчику та надає фінансування для місцевих доріг та допомогу в ремонті бібліотеки, сільського клубу та місцевого водопостачання. ТОВ «ПУВЕС» сподівається на продовження співпраці з місцевою громадою під час та після будівництва ПУВЕС.